درباره ما

شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار آریا در سال ۱۳۹۲ با هدف فعالیت در زمینه نرم‌افزار و سخت‌افزار بنیان گذاشته شد و در طول سالیان گذشته، طراحی و تولید نرم‌افزارهای کاربردی در زمینه های سیستم‌های مالی و سیستم‌های اطلاع‌رسانی و اتوماسیون مراکز اسناد و کتابخانه‌ها و فن آوری RFID را به عنوان محور اصلی فعالیت‌های خود دنبال نموده است. استمرار مطالعات کاربردی تیم طراحی  و همچنین توجه به تغییرات تکنولوژیکی روزافزون در مقوله علم تولید نرم‌افزار موجب گردیده است که نرم‌افزارهای تولیدی شرکت ، همواره به لحاظ کیفیت در بهترین سطح ممکن در زمان عرضه خود، ارائه شوند. این شرکت از بخش‌هاى اصلی زیر تشکیل شده است:

  •  طراحى و تولید نرم‌افزار
  •  پشتیبانى فنی
  •  پشتیبانى نرم‌افزارهاى مالی
  •  پشتیبانى نرم‌افزارهاى اتوماسیون کتابخانه‌ها و مراکز اسناد
  •  پیاده سازی فن آوری RFID

اصول کارى شرکت  عبارتند از:
تولید بسته‌هاى نرم‌افزارى قوى، انعطاف‌پذیر و متناسب با زمان
نرم‌افزارهای تولیدی شرکت آریا به گونه ای طراحی شدند که کاربری آسان و کارائی فوق العاده آنها توجه همگان را به خود جلب می‌کند. این نرم‌افزارها همواره متناسب با زمان و نیاز مشتریان، بروزرسانی می‌شود و قابلیت انعطاف آنها، امکانات مطلوبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 رضایت مشتریان
هنگامی که نرم‌افزارى از استحکام و ساختار علمى مناسبى برخوردار باشد به عبارتی به گونه‌ای مطلوب طراحی شده و مراحل تست مناسبى را پشت سرگذاشته باشد، کارآئى بهینه‌اى خواهد داشت. در این حالت عملا کاربران بدون هیچ دلهره و دغدغه‌اى از نرم‌افزار استفاده می‌نمایند و اعتماد و اطمینان به نرم‌افزار، رضایت و آسودگی خاطر آنها را در پى خواهد داشت. نوشتار فوق باور و عقیده مسئولان آریا بوده و شاهد این مدعا استفاده از نرم‌افزارهاى این شرکت در سراسر کشور پهناور ایران است. همانا رضایت و اعتماد مشتریان، مهمترین راز موفقیت شرکت آریا در طى سالیان متمادی است و شاهد این ادعا استفاده از سیستم‌های اطلاع‌رسانی و کتابخانه نوسا در بیش از ۵۰۰ مرکز و استفاده از نرم‌افزارهای مالی نوسا در بیش از ۳۰۰۰ مرکز در سراسر کشور می‌باشد.

آریا  همگام با رشد سریع تکنولوژى تولید نرم‌افزار و سایر علوم مرتبط، شرکتى در حال رشد بوده و هم‌اکنون بیش از ۹۰ نفر نیروى متخصص در آن فعالیت دارند که عمده توان خود را بر محور تولید و ارائه خدمات پس از فروش نرم‌افزارها متمرکز ساخته‌اند.